sobota, 22 kwietnia 2017

Kartki dla ON

Postanowiłam zacząć robić jakieś kartki nawiązujące do niepełnosprawności. Wyobraźcie sobie, że nie ma żadnych craft supplies nawiązujących do niej! Kompletnie jakby nas nie było, jakbyśmy nie istnieli, ot wymazali nas z życia. :/ Pierwszą kartkę narysowałam sama - to szczurek bez rąk dla Asieńki, która właśnie nie ma rąk, za to ma cudowne poczucie humoru i dystans do siebie. Narysowałam go na kartce z książki, na której - jak się okazało - promarkery się rozlewają. :( Wielka szkoda. Ale pierwsze koty za płoty, kolejną będzie kartka z wózkowiczką. Nie znalazłam żadnego stempla, tylko już pomalowany obrazek, ale wózek jest niebieski jak mój. Tylko babka chudsza i ruda. ;) Jeszcze nie wiem, jak ją zrobić, bo oczywiście żadnych wzorów nie ma przecież. Scraperzy udają, że niepełnosprawni nie istnieją. To przykre, że wszystkie stemple to idealne laleczki i żadna nie ma dysfunkcji.I jeszcze na allegro:2 komentarze:

 1. Bardzo ładne kartki :) Jak mieszkałam w Anglii i przez chwilę zajmowałam się tam robieniem kartek, to pamiętam że sporo było dostępnych elementów nawiązujących do niepełnosprawności. Nie rozumiem dlaczego u nas to takie trudne... Pozdrawiam Cię serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, ja też Cię pozdrawiam serdecznie!
   Szkoda, że w Mixed Media Place nie można nic kupić, oni przecież z UK wysyłają czy z Irlandii, w każdym razie z tamtych stron, więc powinni mieć dostęp do takich rzeczy.

   Usuń