środa, 15 września 2021

2 prace ze szczurkami :)

9.09. Dziś zgłosiłam się do 2 nowych DT. Jestem już co prawda w aż trzech, ale w 2 z nich prace mam zrobione do końca roku, co daje mi przestrzeń na coś nowego, tym bardziej, że oba nowe zgłoszenia są na krótkie terminy. W jednym DT jest to tylko pół roku, a w drugim poszukują Guest Designera, więc pewnie jeszcze krócej. To moje pierwsze zgłoszenia. Dotychczas to mnie zapraszano. Dziwnie się z tym czuję, bo wcale nie czuję się szczególnie dobra w tym, co robię, ale mam zapał i kto wie? Trzymajcie kciuki!

Pierwsze zgłoszenie to DT Gerdy Steiner. Zrobiłam mixed mediową kartkę z cudnym szczurkiem. GS lubię za tego rodzaju digisy właśnie, a za szczury szczególnie. :) Jeśli chcecie się zgłosić, oznaczcie pracę tagiem #gsdstamps2021gd
 Druga praca niespodziewanie wyszła bardzo duża, bo ok. 1.5 raza standardowej kartki. :) Tło to suszone niezapominajki. :)


5 komentarzy:

 1. No nie wiem, która bardziej mnie zachwyca:) Cudne obie!
  Uściski Daga!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow cudowne prace. Jesteś świetną w tym co robisz, więc poczuj to 🙂

  OdpowiedzUsuń
 3. Niesamowicie zauroczyła mnie kartka ze stokrotkami! Wyszło bajecznie! :) Co chwilę się jej przyglądam... ;) Trzymam kciuki za kolejne DT, bo to fajna sprawa ;) Byłam dawniej w kilku...-miło wspominam ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Both beautiful and love the cute images-those forget-me-nots are brilliant-good luck with the DT calls
  Carol x

  OdpowiedzUsuń
 5. Prawie wcale nie komentuje,bo cierpię na chroniczny brak czasu, ale często sobie do Ciebie zaglądam bo tworzysz wyjątkowo piekne prace, które mnie zawsze zachwycają :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo Wam wszystkim dziękuję za komentarze! Wiele dla mnie znaczą! <3 Komentarze na blogu to dla mnie jak powrót do naszej wielkiej blogowej rodziny, do tego, jak to było jeszcze kilkanaście lat temu, przed fb, kiedy blogi żyły i to tu toczyło się życie blogowe. Fajnie jest to znowu czuć. :)
Pozdrawiam Was serdecznie i dziękuję!