niedziela, 5 września 2021

ATC swap na grupie VLS

Na grupie VLS we wrześniu robimy wymianę ATC o temacie FAVOURITE CHARACTER. Przygotowałam z tej okazji ATC i kartkę. :) Mam tyle ulubionych stempli z VLS, że nie wiedziałam, który wybrać! Wybrałam w końcu aż 3: laleczkę - to jeden z pierwszych digisów Janet, jakie od niej mam (na początku jeszcze słabo kolorowałam, więc cieszyłam się, że laleczki mają takie świetne sukienki); psa z AALL (bo uwielbiam psy Janet) oraz labka (bo to specjalny set, narysowany tylko dla mnie!).

Czarny labek pochodzi z setu, jaki Janet narysowała na moje urodziny w tym roku. Jeszcze nie miałam okazji pokolorować go w całości, choć jest genialny i bardzo mój. Ale i z labka jestem dumna. Nie miałam żadnego wzoru, nie mam pojęcia, jak kolorować czarne psy, a te koloruje się najtrudniej - a jednak wyszło akceptowalnie. 

Tła w obu pracach są różne. W ATC to część nieudanego tła do innej kartki (z konikiem, która ukaże się dopiero 1.10). Granatowy oxide się rozlał paskudnie na tle, więc zrobiłam je jeszcze raz, a stempel odbiłam czarnym archivalem (bo archival mam tylko czarny). Tło kartki wykonałam mgiełkami, potem postemplowałam trochę, a mandalę wyembossowałam na biało. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo Wam wszystkim dziękuję za komentarze! Wiele dla mnie znaczą! <3 Komentarze na blogu to dla mnie jak powrót do naszej wielkiej blogowej rodziny, do tego, jak to było jeszcze kilkanaście lat temu, przed fb, kiedy blogi żyły i to tu toczyło się życie blogowe. Fajnie jest to znowu czuć. :)
Pozdrawiam Was serdecznie i dziękuję!