czwartek, 12 marca 2020

Digisy

Miała być notka z listą sklepów z digisami, so here it is! Sklepy są ustawione alfabetycznie. Te, z których stempli używam najczęściej albo mam ich najwięcej, są zaznaczone gwiazdką. :) Nie oznacza to, że te są najlepsze, a inne nie są tak dobre, tylko po prostu tak się złożyło, że brałam udział w ich wyzwaniach, mam ich więcej, były zniżki czy freebisy itd. Wszystkie stemple z tej listy można świetnie wykorzystać i fakt, że jeszcze nie robiłam z nimi prac, wynika z tego, że doba jest za krótka. :)

Część sklepów jest w trakcie zamykania - więc są duże zniżki, część dopiero będzie otwarta (ponownie), wszystkie są na liście, bo je lubię. Jeśli znacie jeszcze jakieś fajne sklepy lub blogi z digisami, dajcie znać!

2 Cute Ink


Faye Wynn-Jones


8 komentarzy:

 1. Dziękuję, chętnie skorzystam z tych podpowiedzi:-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow!Spora lista. Chętnie pozaglądam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję:* Na to czekalam:) jesteś wielka:*

  OdpowiedzUsuń
 4. Dużo tych sklepów.
  Świetne zestawienie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Wow! Aż tyle sklepów! Świetna ściąga dla zainteresowanych stemplami :) Super!

  OdpowiedzUsuń
 6. Przydatna lista z pewnością skorzystam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetna lista ja bardzo lubię stempelki od Sylvia Zet z Whimsy Stamps, kiedyś u niej kupiłam kilka i okazało się że jest Polką hihi świat jest mały :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo Wam wszystkim dziękuję za komentarze! Wiele dla mnie znaczą! <3 Komentarze na blogu to dla mnie jak powrót do naszej wielkiej blogowej rodziny, do tego, jak to było jeszcze kilkanaście lat temu, przed fb, kiedy blogi żyły i to tu toczyło się życie blogowe. Fajnie jest to znowu czuć. :)
Pozdrawiam Was serdecznie i dziękuję!