I przepiękna kartka od Majdy! Uwielbiam te wszystkie detale, a w środku jest nawet napis po polsku! <3
wtorek, 2 czerwca 2026
Card Chain Challenge: Maj
Cześć! Majowy PCJ leci do Lindy w USA! Trochę papierów, trochę mixed mediów. :)
6 komentarzy:
Bardzo Wam wszystkim dziękuję za komentarze! Wiele dla mnie znaczą! <3 Komentarze na blogu to dla mnie jak powrót do naszej wielkiej blogowej rodziny, do tego, jak to było jeszcze kilkanaście lat temu, przed fb, kiedy blogi żyły i to tu toczyło się życie blogowe. Fajnie jest to znowu czuć. :)
Pozdrawiam Was serdecznie i dziękuję!
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)


Beautiful images, papers and colors on your lovely card, Dagmara!
OdpowiedzUsuńBeautiful collage work Dagmara, the colours are beautiful and everything in the design is so well balanced, I love it!
OdpowiedzUsuńBeautiful card. WOW
OdpowiedzUsuńYour card is beautiful and i love the colours. You received a very special card from Majda too xx
OdpowiedzUsuńHello Dagmara, your card is interesting and wonderful.
OdpowiedzUsuńGreetings BAstelfeti
Stunning colors and images on your card, Dagmara!!
OdpowiedzUsuń