Dziś prezentuję kolejną PCJkę z kolekcji "Groovy Vibes" RT. W dzieciństwie bardzo lubiłam Elvisa Presleya, The Betales i w ogóle muzykę z tych czasów. Nadal lubię! Stąd moja muzyczna inspiracja. Wszystkie krawędzie postarzyłam brązowym distressem, a kwadraciki na dole zmięłam, żeby wyglądały jeszcze starzej.
Today I’m sharing another PCJ card from RT’s “Groovy Vibes” collection. As a kid, I really loved Elvis Presley, The Beatles, and music from that era in general. I still do! That’s where my musical inspiration comes from. I distressed all the edges with brown ink, and crumpled the squares at the bottom to make them look even older.
PCJ zgłaszam na wyzwania:
ARTJOURNAL - to mnie interesuje: Kolorowe PCJki
Szafranowe wyzwania: Multikolor



Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Bardzo Wam wszystkim dziękuję za komentarze! Wiele dla mnie znaczą! <3 Komentarze na blogu to dla mnie jak powrót do naszej wielkiej blogowej rodziny, do tego, jak to było jeszcze kilkanaście lat temu, przed fb, kiedy blogi żyły i to tu toczyło się życie blogowe. Fajnie jest to znowu czuć. :)
Pozdrawiam Was serdecznie i dziękuję!