czwartek, 29 lutego 2024

Wymiany lutowe

 Miesiąc rozpoczynam przepięknymi ATC od Beaty Beti Ścigały. :)


Wspaniałości od Anety Brawańskiej. Zainspirowały mnie, żeby zacząć się bawić wyciskami :)


ATC i zakładki od Ewy Nowak. :)Tag i przepiękna rameczka od Klaudii Ciuk. Rameczka już wisi! <3 Jak będę miała, co do niej włożyć, to zamienię mak na zdjęcie. :)
To jeszcze nie wszystko! Luty był bardzo płodny w cudze piękne prace! Oto ATC od Heleny Veverki Vitkovej. Labek, szczurek i miś to moje grafiki AI. Helena zrobiła mi ogromną przyjemność, używając ich na swoich kartach! :)

Z Anetą Kiljan wymieniłam się na wpisy do AJ, jej cudna zebra już do mnie przyszła, a ja jeszcze dla niej wpisu nie zrobiłam! Czas brać się do roboty!!Na Świrach zostałam świrem półrocza i dostałam kapitalną nagrodę: kubeczek, papiery, maski i masę innych rzeczy, w tym cudną kartkę od Marty Madej na Dzień Kota!Miesiąc zamyka piękny wpis do AJ od Izabeli Kostorz!1 komentarz:

Bardzo Wam wszystkim dziękuję za komentarze! Wiele dla mnie znaczą! <3 Komentarze na blogu to dla mnie jak powrót do naszej wielkiej blogowej rodziny, do tego, jak to było jeszcze kilkanaście lat temu, przed fb, kiedy blogi żyły i to tu toczyło się życie blogowe. Fajnie jest to znowu czuć. :)
Pozdrawiam Was serdecznie i dziękuję!